Sofia

 

Sofia bol Slovenský teplokrvník

narodila sa 13.02.1981

27.10.2011✞

 

 

 

 

 

Sofia bola naša najstaršia kobylka v stajni. Sofka bola veľmi priateľská, milá, poslušná a hlavne bola dobrou učiteľkou keď ešte jazdila.Obľubovala terény a hlavne obrovské lúky na ktorých sa jednoducho nedala udržať :)

 

 

 

 

Video od Aďky :

Video od Livi :

Diskusná téma: Sofia

sofi

klaudika kuricová | 12.05.2014

Sofka síce už tu niesi ale musím ti povedať že si sa narodila v ten istý dátum ako ja.Je mi za tebou smutno.....

Sofinka

Sonka P | 28.10.2011

no sofinka je uplne super kobylka jazdim na nej.Minule mi aj troska zacala poskakovat.HEHE sofka maaam ta velmi rada a prosim nauc ma co najviac.

Sofka

Jupíkova Evka | 10.08.2011

Je prevda ,že na Mitanovsých koníkoch som veľmi nesedela ,iba na Hanuške ,ale aj tak si dovolím povedať ,že Sofinka asi už veela detí ,ľudí nanosila a naučila to čo vedela ! :) Je krásna ,milá a plná lásky...Dúfam ,že ak raz budeme s Jupčom za Klub súťažiť ,tak Ťa zas uvidím a aspoň pohladím ,keď aj nie zajazdím :) Jazdenie predsa nieje všetko ! Ale je to veľa ,pretože to nám dáva koník ,tak úžastný tvor zeme ! :-) Teším sa na neše ďaľšie stretnutie ! :* P.S.Máš krásne hviezdičky v Tvojich úprimných očkách ! :-)

o Sofke (23.5.2009)

Lívia Kováčiková | 15.09.2009

Takže čo k Sofke..Je to najlepšia a najkrajšia kobylka aká len može existovať.Som nesmierne rada, že ju poznám.Dala mi do života toho veľmi veľa a za to jej ďakujem.Nikdy nezabudnem na to, ako sa na nej skvele jazdilo.Hoci má Sofka kohúti krok,aj tak je to naj kobylka ktorej patrí výnimočné miesto v mojom srdci ,ktore nikdy žiadny iný kôň nezaplní.Sofka ma toho naučila naozaj veľmi veľa.Hoci nikdy som na nej nebola v teréne,lebo moje schopnosti neboli dosť dobré..ja som si s ňou vystačila aj na jazdiarni.Keď si spomeniem ako sme spolu cválali druhy krát v mojom živote..bolo to neopísateľné a nikdy sa tak chvíľa už nebude opakovať,pretože to bolo jedinečné.NO ale dnes je už Sofka na svojom zaslúženom a konečnom dôchodku, ktorý jej aj zaslúžene patrí.NIkdy si už na teba Sofka nesadnem,ale neprekáža mi to ,lebo mne stačí keď si pri mne.A som s tým spokojnaá :D Takže Sofka za všetko čo si ma naučila ty, ti budem do smrti vdačná a budem sa o teba starať aj keby to bolo to posledne čo urobím a zahrniem ťa tolkou laskou, akou len budeš chcieť.Nikdy na teba nezabudnem a staaaaaašne ťa mám Rada a ešte raz ĎaKuJeM.KISSS :-*

o Sofke (13.5.2009)

Andrea Píšová | 15.09.2009

Takže Sofka si najúžasnejšia a najlepšia kobylka na svete akú poznám. Na svoju prvú hodinu s Tebou si dobré pamätám, bol to úžasný pocit na ktorý nikdy nezabudem. Každú ďalšiu hodinu jazdy som v kútiku duše dúfala, že pôjdem práve na Teba. Niekedy mi to vyšlo inokedy zase nie :)) Bola si skvelou učiteľkou, veľa si ma toho naučila za čo som ti veľmi vďačná. Nikdy nezabudem na môj prvý cval v živote, ktorý som mohla absolvovať práve na Tebe. Získala si si v mojom srdci miesto, ktoré Ti bude navždy patriť... Aj keď po dlhých rokoch práce a driny si teraz na svojom vytúženom dôchodku a ja si na Tebe už nikdy nezajazdím, ťa mám rada a vždy budem. Zažili sme spolu veľa pekných chvíľ, na ktoré budem vždy rada spomínať. Dúfam, že medzi nami zostaneš ešte dlhé roky. Ja sa budem o Teba starať a dávať Ti toľko lásky koľko budeš potrebovať. Sofka mám Ťa moooooc rada a ešte raz ti za všetko ĎAKUJEM. cmuq :-*

Pridať nový príspevok

Kontakt

Elena Foltánová / Igor Foltán

Malá 8
97101 Prievidza

046/5432042

Meniny na web
TOPlist