HORSE CARNEVAL Mitani 2010

15.09.2010 12:00

Písal sa september roku 2010.  Na "Mitanskej pôde" sa po prvý raz konal Karneval koní. Akcia sa pripravovala v celku krátky čas, zo dňa na deň a jej obsah predsa len zodpovedal tvrdej práci a bolo viditeľné aj zapojenie každého člena tímu. Týždeň pred akciou neustále pršalo a preto sme ani nedúfali, že v deň "D" bude inak. Ale opak bol pravdou. Spoza oblakov sa ukázal oskar a týmto nám všetkým spríjemnil sviatkovú stredu strávenú v areáli klubu Mitani. Ten, kto bol, neľutoval..k dispozícii bol bufet, guláš, občerstvenie a mnoho iného..a ten kto nebol, verím, že si  to budúci rok premyslí ;)

Program obsahoval:

-predstavenie koní, ktoré sa nachádzajú v našom klube,

-skoky cez prekážky,

-štvorylku (originálne tvorenú zo šiestich koní;),

-horsemanship riding (prirodzená komunikácia s koňmi),

-vozenie detí na koňoch,

-zlatý bod programu KARNEVAL

-zrkadlovú drezúru

a vyvrcholením bola kapela Čoloband, ktorej lídrom je samotný Igor Foltán - majiteľ a zároveň uvádzač celého programu.

(prechádzaním fotogalérie bol bod po bode program vyzobrazený ( okrem zrkadlovej drezúry )

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným tohtoročného karnevalu koní, boli ste skvelé publikum, skvelí diváci a vďaka mimoriadnej účasti aj neodmysliteľnou súčasťou nášho podujatia.
Samozrejme vďaka patrí aj orgánizatorom a jednotlivcom z radu bezpečnosti, prevádzky, zvuku, občerstvenia, sponzorom a ďaľším..
Vďaka Vám všetkým sme prežili spoločne krásny a výnimočný deň.
Ešte raz ďakujeme a ostaňte verní ;)

 

Názory: HORSE CARNEVAL Mitani 2010

fotky, akcia, atď

admin | 19.09.2010

za nekonečne dlho trvajúce pridávanie fotiek sa ospravedľňujem, je tu taký menší problém s uploadovaním veľkého množstva..ale už je to všetko konečne tu :) .
Čo sa týka akcie- bol som zároveň "fotograf" a obsahom programu, jeho prevedením atď som sa nechal prekvapiť..musím povedať, že to stálo za to. Počas priebehu som nevedel kam mám skôr utekať a fotiť. páčila sa mi celková organizácia a to hovorím ako pozorovateľ, nie ako "prispievateľ pozitívneho príspevku" ..
..Ak chcete a budete mať chuť aj vy povedať svoj názor na túto akciu, budeme veľmi radi-máte tú možnosť cez toto fórum. ďakujem . Lukáš

Pridať nový príspevok

Kontakt

Elena Foltánová / Igor Foltán

Malá 8
97101 Prievidza

046/5432042

Meniny na web
TOPlist